Види грунтівки для авто

Види грунтівки для авто

Фарбування автомобіля — це не просто малярські роботи, а процесний підхід для якісного та надійного ремонту автомобіля. Грунтування кузова автомобіля являється фундаментом високоякісного та довговічного фарбування. На цьому етапі постає питання, яка грунтовка для автомобіля є кращою та як правильно грунтувати авто?

Автомобільна грунтовка використовується вже безпосередньо перед нанесенням лакофарбового покриття. Тому важливо розуміти, яку роль вона відіграє. Це — підвищення адгезії фарби з металом в якості проміжного шару, захист від корозії та інших механічних впливів і води, вирівнювання дрібних нерівностей.

Правильний вибір грунтовки для машини залежить від виду проблеми та результату, який ви очікуєте отримати.
По своєму призначенню грунтовка для машини може бути: акрилова, антикорозійна (кислотна та епоксидна), для пластику, ізолююча та інші.

Акрилова грунтовка

Акрилова грунтовка для авто захищає металеві елементи кузова автомобіля. Відмінний вибір для ідеального вирівнювання поверхні автомобіля. Акриловий грунт для авто характеризується високою стійкістю до високих температур та їх перепадів. Вона буває однокомпонентна (для нових деталей) та двокомпонентна (для будь-якого виду автомобільного кузова). Заповнення всіх нерівностей та бездоганний вигляд кузова забезпечує автомобільна акрилова грунтовка.

Антикорозійна грунтовка

Антикорозійна грунтовка для авто першочергово захищає від появи іржі та вогнищ корозії. Вона буває 2 видів:

  • кислотна
  • епоксидна

Епоксидний грунт у своєму складі містить епоксидну смолу, яка фактично захищає від корозії будь-який мета. Така автогрунтовка виділяється високою щільністю та міцністю, механічним захистом та високим рівнем водонепроникності. Доволі популярною є епоксидна автомобільна грунтовка у балончику, що спрощує її використання та не зменшує ефективність.

Кислотна грунтовка добре захищає від корозійних процесів з допомогою плівки, що утворює на металі з нерозчинних фосфатів, що входять у її склад. Здатність проникати в метал підвищую адгезію та стійкістю до води та солі. Варто пам'ятати, що заборонено наносити шпатлівку поверх кислотної грунтовки, це викликає зворотню реакцію і захисний шар руйнується. Проте нанесення автогрунтівки на шпатлівку повністю можливе.


Використання ізолюючої грунтовки доцільне, під час нанесення несумісних лакофарбових матеріалів для створення бар'єру між 2 поверхнями.
 

Види грунтівки для авто

Види грунтівки для авто
  • Поділитись: