Партнери

01.
SIA Abrasives

Компанія Sia Abrasives Industries AG заснована в 1867 році в Фрауенфельді (Швейцарія) і входить у п'ятірку найбільших виробників абразивних матеріалів у світі. На початку основним напрямком було виробництво наждачного паперу. Сьогодні Sia Abrasives входить до структури BOSCH, виробляє та продає абразивні системи для обробки всіх видів поверхонь.

САЙТ БРЕНДУ
02.
Kapci coatings

Лідер на єгипетському ринку та найбільший виробник у галузі лакофарбових матеріалів для автомобілів на Близькому сході. Загальний випуск фарб та допоміжних матеріалів становить 65 тис.тонн. Компанія експортує свою продукцію у більш ніж 60 країн світу.

САЙТ БРЕНДУ
03.
CAP manufacturing

Сучасний завод, заснований в 2009, виготовляє повний спектр матеріалів, які використовуються в кузовному ремонті. Завдяки технологіям німецького концерну Vosschemie та високоякісній сировині, компанія Автоколор використовує ці продукти у власних ТМ “HRV auto refinish”, “2XP”, “GC automotive”. 

САЙТ БРЕНДУ
04.
PPG industries

Найбільший виробник лакофарбової продукції у світі протягом останніх років (незмінний лідер глобального масштабу). Кажуть, що кожний третій автомобіль у світі пофарбований фарбою PPG. Автоколор представляє на  ринку України 2 лінійки — PPG Deltron для кузовного ремонту та SELEMIX для промислового використання.   

САЙТ БРЕНДУ
05.
Car System

Одна з провідних торгових марок у галузі автомобільного ремонту. Компанія розповсюджує свою продукцію у понад 60 країнах на 5 континентах світу. Сьогодні, маючи асортимент понад 2000 найменувань, бренд CarSystem покриває всі потреби споживачів у сфері кузовного та лакофарбового ремонту авто найвищої якості. 

САЙТ БРЕНДУ
06.
Moto-Gama

Бренд MotoGama відомий в Україні більш ніж 25 років. Завдяки стабільній високій якості антикорозійних матеріалів, ґрунтів та супутніх товарів, продукція MotoGama займає достойне місце на ринку.
 

САЙТ БРЕНДУ