Інвестиційні проєкти 

Banner
Ми хочемо, щоб в Україні розвивалась сфера якісного авторемонту. Тому Автоколор може стати вашим партнером на старті. Якщо ви прагнете відкрити СТО, ми готові інвестувати у ваш проєкт. Наша продукція — ваша довіра.
 
  • 0

    років

  • 0

    успішних проєктів

ОСОБЛИВОСТІ

Автоколор — надійний та стабільний партнер для вашого бізнесу.
 

Багато бізнесів, що починають розвиватися, часто потребують підтримки досвідчених наставників у своїй сфері. Ми допомагаємо засновникам стартапів розпочати свою діяльність. Наші інвестиційні проєкти охоплюють також і бізнеси з досвідом, модернізуючи СТО на умовах партнерства. В будь-яких проєктах всі умови роботи обговорюємо індивідуально.

Ми пропонуємо: 

Підтримку проєктів та надійне партнерство. 
Підприємці та засновники стартапів звертаються до Автоколор, щоб розпочати свій бізнес та отримати надійного партнера на старті. Ми надаємо кошти, техніку, устаткування, супутні матеріали та обладнання відповідно до потреб клієнтів. 
Для нас цінна надійна, стабільна та організована робота. Тому при співпраці ми укладаємо відповідні контракти із нашими партнерами, щоб чітко дотримуватися всіх домовленостей.
 

Технічна підтримка

Інколи, новий бізнес потребує не стільки грошової, як технічної підтримки у вигляді допомоги в обладнанні та матеріалах. Автоколор забезпечує не лише фінансову підтримку проєктів. За потреби, ми готові надати технічне обладнання, устаткування та необхідні супутні матеріали для реалізації вашого бізнесу. Ми прописуємо та фіксуємо всі домовленості у контрактах.
Забезпечуємо розвиток та підтримку постійного зростання.
 

Залишилися питання стосовно співпраці?

Розкажемо особисто про всі деталі інвестиційних проектів та їх реалізації. Ми готові вас проконсультувати.