Центр кузовного ремонту 

Banner

Із 2012 року піклуємося про автомобілі у Львові. Проводимо ремонти та зміну вашого авто у центрі кузовного ремонту Автоколор. Центр має свій конференц-зал, де можуть відбуватися зустрічі із замовниками та партнерами. Ми працюємо із брендами, про які знає Україна та весь світ. В нас обслуговуються Porsche та Mercedes. Також пропонуємо можливість консультації із нашими майстрами, перш ніж відвідувати центр кузовного ремонту.

  • 0+

    майстрів

  • 0+

    партнерів

Співпрацюємо із Mercedes-Benz та Porshe у сертифікованому центрі кузовного ремонту.

м. Львів, вул. Зелена, 256

Brand Brand

ОСОБЛИВОСТІ

Автоколор — місце вдосконалення вашого авто

Центр обладнаний професійним устаткуванням світових брендів та адаптований до обслуговування будь-яких потреб клієнтів. Ми виконуємо комп’ютерний підбір кольору для професійного чи особистого користування.  З нами вигідно працювати, адже ми ремонтуємо як гарантійні, так і не гарантійні випадки всіх марок машин.

Основні послуги
01.
Підбір фарб

Спеціальне програмне забезпечення допомагає в короткі терміни підібрати максимально відповідні фарби під зразки замовників. Можливості комп'ютерного підбору фарб практично необмежені, тому вибрати колір можна як для новенького авто, останнього року випуску, так і для старіших моделей.

02.
Повне / часткове фарбування авто

Наші майстри можуть виконати як повне фарбування вашого авто, так і локальне чи точкове фарбування деталей та елементів кузова. Це комфортно у випадку дрібних пошкоджень чи механічного впливу, адже немає необхідності перефарбовувати своє авто повністю.

03.
Кузовний ремонт та рихтовка деталей

Проводимо повний ремонт вашого авто. Проте ми можемо відремонтувати не лише весь кузов, але й певні його пошкоджені деталі. Ми оперативно та незамітно виправимо будь-які вмятини, царапини, тріщини різної складності на всіх елементах вашого авто.
 

Потрібна допомога? Залишились питання?

Пропонуємо вам консультацію та відповіді на запитання від наших менеджерів та майстрів.