Технічна підтримка 

Banner
Всім клієнтам Автоколор надає технічну підтримку та консультує з питань використання матеріалів чи роботи з обладнанням. Ми навчимо, як правильно працювати із продукцією та проводити кузовний ремонт, якщо у вас виникнуть питання в реалізації товарів. 
 
  • 0

    партнерів

  • 0+

    років підтримки

як ми підтримуємо

Консультуємо щодо використання матеріалів та техніки.
 

Команда Автоколор проводить практичні майстер-класи відповідно до потреб клієнтів. Наші спеціалісти можуть вживу продемонструвати, як працювати із тими чи іншими матеріалами та обладнанням. 

Ми пропонуємо:

Консультації з використання матеріалів, впровадження технологій та навчання спеціалістів.
Кожен клієнт має змогу звернутися до нас, якщо потребує підтримку або навчання. Наші спеціалісти можуть проконсультувати, як технологічно правильно використовувати імпортні матеріали, користуватися технікою та впроваджувати технології в діяльність. 
Протягом нашої співпраці ви отримуєте персонального менеджера, який буде вас консультувати та супроводжувати. Особливістю консультацій є допомога в організації документації вашого бізнесу. За потреби, ми продаємо техніку та устаткування для СТО.

Як проходить співпраця?

Наша діяльність дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до клієнтів та якісне надання послуг з урахуванням ваших потреб та наших можливостей. Для початку, ми злагоджено комунікуємо, аналізуємо потреби та бажання споживачів, аби отримати крутий результат від співпраці. З нашої сторони ми пропонуємо власні відповідні методи вирішення ваших запитів та інформуємо про послуги. 
Вся співпраця базується на індивідуальних домовленостях. На кожне ваше “Я хочу” ми відповідаємо “Добре, можемо та зробимо”!
 

Залишилися питання стосовно технічної підтримки?

Розкажемо особисто про всі деталі інвестиційних проектів та їх реалізації. Ми готові вас проконсультувати.