Навчальний центр 

Banner
Ми створили навчальний центр, аби одразу впроваджувати інноваційні технології та використовувати нові знання. Наші спеціалісти регулярно підвищують свою кваліфікацію у міжнародних компаніях та передають отримані знання, технології і досвід, навчаючи інших. Якщо ви маєте бажання розвиватися та вдосконалювати свої вміння — ми завжди готові ділитися досвідом з іншими малярами та майстрами з усієї України.  
  • 0

    випускників

  • 0

    викладачів

як відбувається навчання

Знайомимо спеціалістів з передовими технологіями. 
 

Ми пропонуємо індивідуальний підбір навчальних програм у центрі. Курси обираються особисто відповідно до ваших потреб та бажань. Для зручності, є можливість проведення навчання не лише у нашому центрі, але й на вашій локації. Програми курсів включають як теоретичну, так і практичну частину. 
В навчальних групах працює переважно 10-12 людей, щоб кожен отримав особисте спілкування та взаємодію із викладачем. В результаті уже більше, ніж 300 осіб пройшли наші курси із підвищення кваліфікації.

Теорія

Ми розробили навчальну програму центру, яка складається із наступних курсів:

  • Вступний курс  (навчання для тих, хто хоче дізнатися основні теоретичні знання та стати кваліфікованим працівником)
  • Курси підвищення кваліфікації (проводимо навчання для клієнтів: брендів, СТО, партнерів, з метою підвищення якості надання їхніх послуг)
  • Освоєння інноваційних технологій та нових продуктів. 
  • Базові курси колористики.

Практика

Наші спеціалісти оперативно діляться конструктивними знання про те, які новинки серед продуктів з'являються на ринку. На практиці показуємо, як із ними працювати, щоб інші майстри мали змогу впроваджувати ці технології у своїй діяльності. На курсах колористики викладачі навчають методиці нанесення матеріалів, а також процесу змішування та підбору фарб. 
Ми цінуємо практику та фокусуємо увагу саме на ній. На інтенсивному курсі, що триває два дні, 1,5 дні відбуваються саме практичні напрацювання. Тож 75% всього часу навчання присвячено практиці.
 

викладачі

Image

Серед викладачів наших курсів — представники брендів SIA, PPG, KAPCI. 

Усі викладачі проходять підвищення кваліфікації у країнах ЄС. У навчальному центрі серед викладачів є як спеціалісти з України, так і представники закордонних виробників. Перш ніж передавати знання іншим, наші спеціалісти навчаються на професійних курсах у міжнародних компаніях. 
Важливим для нас є саме не навчати інших, а ділитися досвідом та обмінюватися знаннями.

Наші спеціалісти регулярно підвищують свою кваліфікацію у міжнародних компаніях та готові ділитися досвідом з малярами з усієї України. 

СЕРТИФІКАТ

Image

Кожен випускник отримує сертифікат європейського зразка

Ми поважаємо наших викладачів та спеціалістів, і знаємо, що знання та методики, якими ми ділимося -— цінні. Наші експерти добре усвідомлені у стандартах та вимогах для спеціалістів сфери кузовного ремонту авто. Тому всі випускники після закінчення курсів отримують сертифікати, які визнають роботодавці іноземних компаній. З такими сертифікатами кожен спеціаліст може легко продемонструвати свої набуті навички у європейських компаніях.
 

Залишилися питання стосовно навчання?

Ви не впевнені, які курси вам потрібні? Або маєте питання про навчальний процес? Ми готові вас проконсультувати.