Магазин
Пн–Пт 10:00–18:00
Сб–Нд 11:00–18:00
Ми на звʼязку
Продаж

Як відбувається продаж з Автоколор?

Компанія Автоколор має власну роздрібну мережу магазинів по всій Україні, де кожен може придбати все необхідне для кузовного ремонту авто. Ми обслуговуємо як СТО рівнів А, В, С, так і автомалярів та звичайних водіїв. Також нашими клієнтами є українські та закордонні дистриб'ютори та українські компанії у сфері легкої і важкої промисловості. Охоплюємо кожну ланку споживачів.

01
Власна мережа магазинів
Детальніше
02
Підтримка СТО
Детальніше
03
Гуртова дистрибуція
Детальніше
04
Промисловий напрямок
Детальніше
01
Власна мережа магазинів

Велика роздрібна мережа компанії Автоколор складається з 33+ фірмових магазинів по всій території України. Ми надаємо спектр послуг по підбору автофарб та консультації щодо вибору матеріалів для кузовного ремонту.

Наші колористи допомагають клієнтам із підбором лакофарбових покриттів та їх унікальному міксуванні, а менеджери — із вибором устаткування, відповідно до ваших потреб.

33
магазини
13К
м² площі
6К+
товарів
Знайдіть магазин у вашому місті просто зараз
Велика роздрібна мережа магазинів компанії Автоколор по всій Україні має все необхідне для кузовного ремонту вашого авто.
Оберіть область
Оберіть місто
Слайд1
Слайд2
Слайд3
Компʼютерний підбір фарб
У кожному із магазинів ми виконуємо комп’ютерний підбір кольору для професійного чи особистого користування. Спеціальне програмне забезпечення допомагає в короткі терміни підібрати максимально відповідні фарби під зразки споживачів. Можливості комп'ютерного підбору фарб практично необмежені, тому вибрати фарби можна як для новенького авто, останнього року випуску, так і для старіших моделей.
02
Співпраця та підтримка СТО по всій Україні

Компанія Автоколор комплексно забезпечує матеріалами та обладнанням для кузовного ремонту автомобілів близько 50 станцій технічного обслуговування по Україні. Серед наших клієнтів є СТО рівнів А, В, С, які отримують технічну підтримку від досвідчених спеціалістів компанії. Автоколор — це увага до кожного клієнта та їх належне обслуговування.

Ми проводимо постійну підтримку у діяльності СТО та допомагаємо їм творити яскраво для успішної реалізації всіх процесів. Співпраця з Автоколор -— це не лише великий вибір продукції, лояльні умови оплати та доставки. Це довіра, партнерство та творчість.

33
магазини
50
СТО
6К+
одиниць продукції
Слайд1
Слайд2
Слайд3
Слайд4
До процесу підтримки СТО належить:
Комплексне забезпечення обладнанням і розхідними матеріалами
Комплексне забезпечення обладнанням і розхідними матеріалами
Надання системи підбору для змішування фарб
Надання системи підбору для змішування фарб
Надання комплексної системи для навчання персоналу
Надання комплексної системи для навчання персоналу
03
Гуртова дистрибуція матеріалів та обладнання від автоколор

130 основних дилерів та 1300+ представників в Україні використовують продукцію Автоколор. Допомагаємо дистрибуцією компаніям та магазинам з метою перепродажу продукції.

Компанія Автоколор — надійний та стабільний дистриб’ютор в Україні, який спеціалізується на постачанні продукції відомих світових брендів. Ми представляємо своїм клієнтам ексклюзивну продукцію торгових марок SIA, PPG, KAPCI, MOTO-GAMA, DECO LACK. Забезпечуємо постачання продукції в будь-яких регіон України завдяки власній системі логістики. Пропонуємо постачання матеріалів як власним автотранспортом, так і за допомогою інших перевізників. Співпраця із нами — це не лише крута продукція, а й надійне партнерство!

33
магазини
1,3К+
представників
6К+
одиниць продукції
Слайд1
Слайд2
Слайд3
04
Співпрацюємо із промисловими компаніями

Ми забезпечуємо лаками, фарбами, шпаклівками та іншими матеріалами і технікою українські компанії у сфері легкої та важкої промисловості. Допомагаємо реалізувати всі творчі ідеї, незважаючи на сферу вашої діяльності.

Споживачі використовують нашу продукцію не лише для фарбування авто, а й для покриття різноманітних інженерних конструкцій: промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, комерційного транспорту, мостів.

Все, що ви бачите навколо, можна пофарбувати завдяки нашому товарному вибору — фарби для будь-якого призначення та поверхонь. Автоколор пропонує багатий асортимент продукції, який закриває весь запит на ринку: промислові фарби, матеріали та техніку.

33
магазини
1,3К+
представників
6К+
одиниць продукції
Слайд1
Слайд2
Слайд3
Власна логістична мережа
Ми розробили власну логістичну мережу, яка охоплює всю територію України для того, щоб якісні матеріали у сфері кузовного ремонту авто були доступні у кожній області. Швидкі та вчасні поставки забезпечують три філії компанії: Львів, Київ та Полтава.
24
області
6К+
одиниць продукції
Слайд1
Слайд2
Слайд3
Порадимо найкращий варіант для вашого бізнесу
Проконсультуйтеся із нашим менеджером, він допоможе вам визначитися із видом співпраці з Avtocolor.
Натискаючи «Хочу консультацію», ви погоджуютесь з умовами Політики конфіденційності і даєте згоду на обробку персональних даних